zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
nieuws
 

Camiel Eurlings favoriet bij automobilisten

19 januari 2012 - Automobilisten zijn tot nu toe gematigd tevreden over het gevoerde beleid de huidige Minister van Infrastructuur en Milieu, Melanie Schultz van Haegen. Als automobilisten wordt gevraagd om haar (beleid) te beoordelen met een rapportcijfer scoort de zij een 5,8. Wanneer automobilisten gevraagd wordt naar de beste Minister, verantwoordelijk voor verkeer, van de afgelopen decennia komt Camiel Eurlings verreweg als beste uit de bus.

Dit komt deze week naar voren uit de nieuwste cijfers van Het Nationale Automobilisten Onderzoek van eileen.nl onder 516 automobilisten.

Camiel Eurlings favoriet
Oud-Minister van Verkeer en Waterstaat Camiel Eurlings wordt door automobilisten beschouwd als de beste Minister van Verkeer en Waterstaat (17,9 procent) van de afgelopen jaren, gevolgd door Neelie Smit Kroes (10,3 procent). Beide Ministers zijn met name bij 55-plussers populair. 

Kilometerheffing nog steeds populair

Een meerderheid van de Nederlandse automobilisten (43 procent) is nog steeds positief over de plannen om een vorm van kilometerheffing in te voeren. Een kleine 34 procent van de ondervraagden vindt het onzin dat dit nog steeds ter sprake komt. Een merendeel (40 procent) van de respondenten denkt echter niet meer dat het er ooit van zal komen. Ruim twintig procent van de automobilisten heeft hier nog wel goede hoop op.

 
 Doorsturen   Reageer   
  
 

Gerelateerde nieuwsitems

 2012 wordt een financieel zwaar jaar voor de zakelijke rijder
 Automobilist wil 130 km per uur op snelweg
 Zwarte Doos een oplossing voor leaserijders?
 Verzet tegen kilometerheffing groeit
 
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
Steve Jobs – zijn geniale presentatiemethoden
Informeren, boeien en amuseren – Steve Jobs heeft presentaties tot een kunstvorm verheven. De vroegere CNN-journalist Carmine Gallo heeft de technieken van het presentatiegenie geanalyseerd en de conclusies in een E-book gebundeld.
Download nu het whitepaper gratis op CitrixOnline!
Lees verder
reacties
Doorbreek de sleur en word productief en blij (2) 
Burn-out en schaamte: onlosmakelijk verbonden (1) 
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie (1) 
Als de dertiende maand niet meer motiveert. . .  (1) 
Hoe kunnen wij sneller besluiten nemen? (1) 
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor! (2) 
Headsetintegratie is topprioriteit voor callcenter managers (1) 
beurs
AEX index: 289.16 -2.29 %
Stijgers Dalers
Xeikon 2.77  8.2 %
Ordina 0.87  1.2 %
Tkh group 17.29  1 %
Ten cate 18.72  -11.1 %
Arcelor mitt 11.12  -6.1 %
Aperam 9.31  -6 %
Wall Street herstelt van forse verliezen na opmerkingen Monti en Hollande
Beursupdate: AEX op Wall Street
Aalberts stelt omwisselverhouding dividend vast
meer beurs
advertorial
Meer dan 100 gratis checklists voor ondernemers
Op de vernieuwde site van Brisk Magazine vindt u meer dan 100 handige checklists voor ondernemers. Van het oprichten van een BV, het uitvoeren van een marktonderzoek, tot elektronisch factureren. Van de checklist 'functioneringsgesprek' tot het tegengaan van een jetlag. En nog veel meer. Gratis. Meld u nu aan!
Lees verder
top10
Herken de elf roddeltypes in uw team
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie
Werkkostenregeling stuit op verzet
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor!
Nederlander gaat inefficiënt met tijd om
Zeven tips om de sleur van een overbelasting te voorkomen
Tien redenen om workshifting te omarmen
Vraag om loonsverhoging als de nood het hoogst is
De slechtste baas. . . bent u nog altijd zelf
Burn-out en schaamte: onlosmakelijk verbonden
meer top 10
boekennieuws
Denken als een generaal
Wilt u ook risico's nemen, knopen doorhakken en moeiteloos collega's en vrienden overtuigen? Kies dan voor de strategieën en tactieken van de generaal, toonbeeld van daadkracht en heldere communicatie.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures