zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
boeken
 

100 Gouden regels voor onderhandelen

 

3 april 2011 - Onderhandelen. Veel mensen worden al nerveus bij het idee alleen. Toch ontkomt u er niet altijd aan. Tenminste niet als u uw doelen wilt bereiken en u zich de kaas niet van het brood wilt laten eten. Gelukkig is onderhandelen niet alleen een kwestie van durf, maar vooral ook een kunst die iedereen kan leren. 

100 Gouden regels voor onderhandelen laat zien wat er komt kijken bij een succesvolle onderhandeling. Het boek gaat in op de belangrijkste aspecten van het onderhandelen, de tactieken die u kunt gebruiken, wat u wel en wat u vooral niet moet doen. De vlotte en soms humoristische schrijfstijl maken het bovendien een prettig leesbaar boek. 

Klik hier voor meer informatie en de inhoudsopgave.

Bestellen
'100 Gouden regels voor onderhandelen' is verkrijgbaar bij Managersonline.nl en uit voorraad leverbaar. Klik
hier om het boek te bestellen.

Top-5 per vakgebied


Klik 
hier voor het actuele overzicht van de vijf populairste boeken op uw vakgebied. De lijsten worden elke dag geactualiseerd.

 
 Doorsturen

 

Gerelateerde artikelen

  De dirty tricks van het onderhandelen
  Het onderhandelspel
  Leer onderhandelen met lastige mensen
  Groot Psychologisch Modellenboek
 
 
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10