zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
beurs
 

ING leende niet voor drie jaar van ECB

9 februari 2012 - ING heeft in december geen gebruik gemaakt van de ECB’s extreem lange 3-jaars leningen. Dat heeft CEO Jan Hommen gezegd tijdens een conference call met analisten naar aanleiding van de jaarcijfers. Hommen zegt nu te evalueren of ING wel meed doet aan de tweede veiling later deze maand. “We deden de eerste keer niet mee,” aldus Hommen. “We zijn nu aan het evalueren waar we staan. Ik kan nog niet zeggen wat het besluit zal zijn,” zei de CEO. In totaal 523 banken leenden in december voor 489 miljard euro voor een looptijd van 3 jaar en een rente van 1 procent van de ECB. Voor de speciale leningen had de centrale bank de eisen voor het onderpand versoepeld. De ECB houdt op 29 februari de tweede veiling van 3-jaars leningen. Hommens uitspraken komen nadat Deutsche Bank CEO Josef Ackermann vorige week zei dat zijn bank geen 3-jaars leningen van de ECB nam. Ackermann zei dat Deutsche Bank af zag van de 3-jaars leningen uit reputatie oogpunt. “Het feit dat we nooit geld hebben genomen van de overheid heeft ons vanuit reputatie oogpunt zo aantrekkelijk gemaakt voor zo veel klanten wereldwijd dat we dat niet graag opgeven,” aldus Ackermann tijdens de conference call donderdag naar aanleiding van de jaarcijfers.
Bron: ABM Financial News
 
 Doorsturen   Reageer   
  
 
 
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
Steve Jobs – zijn geniale presentatiemethoden
Informeren, boeien en amuseren – Steve Jobs heeft presentaties tot een kunstvorm verheven. De vroegere CNN-journalist Carmine Gallo heeft de technieken van het presentatiegenie geanalyseerd en de conclusies in een E-book gebundeld.
Download nu het whitepaper gratis op CitrixOnline!
Lees verder
reacties
Burn-out en schaamte: onlosmakelijk verbonden (1) 
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie (1) 
Als de dertiende maand niet meer motiveert. . .  (1) 
Hoe kunnen wij sneller besluiten nemen? (1) 
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor! (2) 
Headsetintegratie is topprioriteit voor callcenter managers (1) 
Nederlander gaat inefficiënt met tijd om (1) 
beurs
AEX index: 295.95 1.86 %
Stijgers Dalers
Postnl 2.9  12.4 %
Advanced met 6.91  10 %
Ten cate 21.05  9.3 %
Ballast neda 12.1  -2 %
Nedap 22  -1.7 %
Arseus 13.44  -1.3 %
Herstel zet niet door op Wall Street
'Telenet werkt aan overname dochter KPN'
AEX zet herstel door in aanloop naar EU-top
meer beurs
advertorial
Meer dan 100 gratis checklists voor ondernemers
Op de vernieuwde site van Brisk Magazine vindt u meer dan 100 handige checklists voor ondernemers. Van het oprichten van een BV, het uitvoeren van een marktonderzoek, tot elektronisch factureren. Van de checklist 'functioneringsgesprek' tot het tegengaan van een jetlag. En nog veel meer. Gratis. Meld u nu aan!
Lees verder
top10
Herken de elf roddeltypes in uw team
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie
Werkkostenregeling stuit op verzet
Nederlander gaat inefficiënt met tijd om
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor!
Zeven tips om de sleur van een overbelasting te voorkomen
Helft organisaties heeft geen beleid voor samenwerken op afstand
Vraag om loonsverhoging als de nood het hoogst is
De slechtste baas. . . bent u nog altijd zelf
Headsetintegratie is topprioriteit voor callcenter managers
meer top 10
boekennieuws
Denken als een generaal
Wilt u ook risico's nemen, knopen doorhakken en moeiteloos collega's en vrienden overtuigen? Kies dan voor de strategieën en tactieken van de generaal, toonbeeld van daadkracht en heldere communicatie.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures