9 februari 2012 - Het Damrak is vanochtend met een beperkte winst geopend nadat ING onderuit gaat na het bekendmaken van tegenvallende kwartaalcijfers. Het zwaarwegende ING keldert 4,2 procent nadat de financial onverwacht een negatief resultaat over het vierde kwartaal bekendmaakte. SBM Offshore zakt 0,8 procent na berichtgeving in het FD over nieuwe problemen rond het ongelukkige project voor het YME MOPUstor platform. ArcelorMittal (+2,2%), Aperam (+1,1%) en TomTom (+1,1%) boeken de meeste vooruitgang. Op de AMX daalt Nutreco 2,3 procent nadat beleggers teleurgesteld reageren op de kwartaalcijfers.
Informeren, boeien en amuseren – Steve Jobs heeft presentaties tot een kunstvorm verheven. De vroegere CNN-journalist Carmine Gallo heeft de technieken van het presentatiegenie geanalyseerd en de conclusies in een E-book gebundeld. Download nu het whitepaper gratis op CitrixOnline!
Op de vernieuwde site van Brisk Magazine vindt u meer dan 100 handige checklists voor ondernemers. Van het oprichten van een BV, het uitvoeren van een marktonderzoek, tot elektronisch factureren. Van de checklist 'functioneringsgesprek' tot het tegengaan van een jetlag. En nog veel meer. Gratis. Meld u nu aan!
Wilt u ook risico's nemen, knopen doorhakken en moeiteloos collega's en vrienden overtuigen? Kies dan voor de strategieën en tactieken van de generaal, toonbeeld van daadkracht en heldere communicatie.