zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
beurs
 

Update: Amerikaanse industrie groeit minder sterk dan verwacht in januari

1 februari 2012 - De inkoopmanagersindex (PMI) van de Amerikaanse industrie is in januari toegenomen, gesteund door een sterkere toename van nieuwe orders. Dat blijkt uit cijfers van het Institute for Supply Management. “De industrie is het jaar positief van start gegaan, waarbij nieuwe orders, productie en werkgelegenheid allen groeiden in januari,” aldus Bradley Holcomb van het ISM. De PMI steeg tot 54,1 van 53,1 in de voorgaande maand. Dat was lager dan de verwachting.. Economen geraadpleegd door Bloomberg hadden een index van 54,5 voorspeld.  Een indexcijfer van meer dan 50 geeft aan dat er sprake is van groei, terwijl een indexcijfer van minder dan 50 wijst op krimp.   Van de deelindexen nam de productie-index afgelopen maand af tot 55,7 van 58,09. De werkgelegenheidsindex kwam uit op 54,3 van 54,8. De prijsindex nam toe tot 55,5 van 47,5 en de index voor nieuwe orders steeg tot 57,6 van 54,8. Reacties van deelnemers aan het onderzoek waren overwegend positief: “de economie lijk langzamerhand aan te trekken” was de reactie in de metaal; en: “het jaar is een beetje traag van start gegaan, maar klanten zijn positief over meer zaken doen in 2012” was een reactie uit de machinebouw.
Bron: ABM Financial News
 
 Doorsturen   Reageer   
  
 
 
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
Steve Jobs – zijn geniale presentatiemethoden
Informeren, boeien en amuseren – Steve Jobs heeft presentaties tot een kunstvorm verheven. De vroegere CNN-journalist Carmine Gallo heeft de technieken van het presentatiegenie geanalyseerd en de conclusies in een E-book gebundeld.
Download nu het whitepaper gratis op CitrixOnline!
Lees verder
reacties
Burn-out en schaamte: onlosmakelijk verbonden (1) 
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie (1) 
Als de dertiende maand niet meer motiveert. . .  (1) 
Hoe kunnen wij sneller besluiten nemen? (1) 
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor! (2) 
Headsetintegratie is topprioriteit voor callcenter managers (1) 
Nederlander gaat inefficiënt met tijd om (1) 
beurs
AEX index: 293.87 1.15 %
Stijgers Dalers
Postnl 2.8  8.5 %
Advanced met 6.78  8 %
Ten cate 20.66  7.3 %
Nedap 22  -1.7 %
Kardan 0.65  -1.5 %
Ballast neda 12.2  -1.2 %
`Geen harde beslissingen verwacht bij EU-top`
Bank of England moet monetair beleid verder versoepelen
Beursblik: Initieel Houden advies Facebook door ABN AMRO
meer beurs
advertorial
Meer dan 100 gratis checklists voor ondernemers
Op de vernieuwde site van Brisk Magazine vindt u meer dan 100 handige checklists voor ondernemers. Van het oprichten van een BV, het uitvoeren van een marktonderzoek, tot elektronisch factureren. Van de checklist 'functioneringsgesprek' tot het tegengaan van een jetlag. En nog veel meer. Gratis. Meld u nu aan!
Lees verder
top10
Herken de elf roddeltypes in uw team
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie
Als de dertiende maand niet meer motiveert. . .
Jonge professional 'hopt' - ervaren professional creëert uitdaging zelf
Werkkostenregeling stuit op verzet
Nederlander gaat inefficiënt met tijd om
Managers zijn gek op social tools
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor!
Zeven tips om de sleur van een overbelasting te voorkomen
Helft organisaties heeft geen beleid voor samenwerken op afstand
meer top 10
boekennieuws
Denken als een generaal
Wilt u ook risico's nemen, knopen doorhakken en moeiteloos collega's en vrienden overtuigen? Kies dan voor de strategieën en tactieken van de generaal, toonbeeld van daadkracht en heldere communicatie.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures