23 december 2011 - KBC Securities verhoogt het koersdoel voor BAM licht nadat de bouwer een wat groter dan verwachte boekwinst pakte op de verkoop van het belang in baggerbedrijf Van Oord. Van Oord leverde BAM netto 185 miljoen euro op, 8 miljoen euro meer dan verwacht. Roeg wijst er daarbij op dat BAM niet langer kan uitkijken naar de winst van 18 miljoen euro die het belang in Van Oord oplevert, wat de 10 miljoen euro lagere rentekosten meer dan teniet doet.
Roeg verhoogt zijn koersdoel van 3,20 naar 3,30 euro. Het advies blijft Hold.
Informeren, boeien en amuseren – Steve Jobs heeft presentaties tot een kunstvorm verheven. De vroegere CNN-journalist Carmine Gallo heeft de technieken van het presentatiegenie geanalyseerd en de conclusies in een E-book gebundeld. Download nu het whitepaper gratis op CitrixOnline!
Op de vernieuwde site van Brisk Magazine vindt u meer dan 100 handige checklists voor ondernemers. Van het oprichten van een BV, het uitvoeren van een marktonderzoek, tot elektronisch factureren. Van de checklist 'functioneringsgesprek' tot het tegengaan van een jetlag. En nog veel meer. Gratis. Meld u nu aan!
Wilt u ook risico's nemen, knopen doorhakken en moeiteloos collega's en vrienden overtuigen? Kies dan voor de strategieën en tactieken van de generaal, toonbeeld van daadkracht en heldere communicatie.