zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
beurs
 

Aziatische beurzen sluiten hoger

23 december 2011 - De breed samengestelde MSCI Asia Pacific Index stijgt vrijdag met 1,4 procent na een positief slot op Wall Street dankzij meevallende steunaanvragen en een stijgend Amerikaans consumentenvertrouwen. Beleggers kregen donderdag een flink aantal macrocijfers voorgeschoteld. De cijfers waren wisselend van aard, maar beleggers zoomden duidelijk in op de meevallers. Wederom lieten de eerste steunaanvragen een daling zien, hoewel economen hadden gerekend op een stijging. De leading indicators lieten een stijging zien. De toename was duidelijk sterker dan voorzien. Tot slot steeg het consumentenvertrouwen naar het hoogste peil in zes maanden. Tegenover de meevallers stond wel een belangrijke tegenvaller. De groei van de Amerikaanse economie over het derde kwartaal werd neerwaarts bijgesteld tot 1,8 procent. Daarmee ligt de groei evenwel nog altijd een half procentpunt boven de groei in het tweede kwartaal. De beurs in Hong Kong handelt 1,0 procent hoger terwijl de Shanghai Composite 0,8 procent hoger noteert. In verband met een feestdag was de beurs van Tokio gesloten en ging de Australische beurs na een halve handelsdag dicht.
Bron: ABM Financial News
 
 Doorsturen   Reageer   
  
 
 
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
Steve Jobs – zijn geniale presentatiemethoden
Informeren, boeien en amuseren – Steve Jobs heeft presentaties tot een kunstvorm verheven. De vroegere CNN-journalist Carmine Gallo heeft de technieken van het presentatiegenie geanalyseerd en de conclusies in een E-book gebundeld.
Download nu het whitepaper gratis op CitrixOnline!
Lees verder
reacties
Burn-out en schaamte: onlosmakelijk verbonden (1) 
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie (1) 
Als de dertiende maand niet meer motiveert. . .  (1) 
Hoe kunnen wij sneller besluiten nemen? (1) 
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor! (2) 
Headsetintegratie is topprioriteit voor callcenter managers (1) 
Nederlander gaat inefficiënt met tijd om (1) 
beurs
AEX index: 293.54 1.03 %
Stijgers Dalers
Advanced met 6.82  8.6 %
Postnl 2.8  8.5 %
Ten cate 20.33  5.6 %
Kardan 0.63  -4.6 %
Exact holdin 17.07  -1.3 %
Ballast neda 12.2  -1.2 %
`Geen harde beslissingen verwacht bij EU-top`
Bank of England moet monetair beleid verder versoepelen
Beursblik: Initieel Houden advies Facebook door ABN AMRO
meer beurs
advertorial
Meer dan 100 gratis checklists voor ondernemers
Op de vernieuwde site van Brisk Magazine vindt u meer dan 100 handige checklists voor ondernemers. Van het oprichten van een BV, het uitvoeren van een marktonderzoek, tot elektronisch factureren. Van de checklist 'functioneringsgesprek' tot het tegengaan van een jetlag. En nog veel meer. Gratis. Meld u nu aan!
Lees verder
top10
Herken de elf roddeltypes in uw team
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie
Als de dertiende maand niet meer motiveert. . .
Jonge professional 'hopt' - ervaren professional creëert uitdaging zelf
Werkkostenregeling stuit op verzet
Nederlander gaat inefficiënt met tijd om
Managers zijn gek op social tools
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor!
Zeven tips om de sleur van een overbelasting te voorkomen
Helft organisaties heeft geen beleid voor samenwerken op afstand
meer top 10
boekennieuws
Denken als een generaal
Wilt u ook risico's nemen, knopen doorhakken en moeiteloos collega's en vrienden overtuigen? Kies dan voor de strategieën en tactieken van de generaal, toonbeeld van daadkracht en heldere communicatie.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures