zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
beurs
 

Woningmarkt Nederland stort verder in

3 september 2011 - Dft.nl refereert aan een rapport, dat de TU Delft heeft opgesteld in opdracht van de Stichting Waarborgfonds Eigen Woningen, de verstrekker van de nationale hypotheekgarantie. Het rapport is inmiddels aangeboden aan het ministerie van Binnenlandse Zaken om de ernst van het probleem onder de aandacht te brengen. Het rapport bepleit dat tijdelijke maatregelen van het kabinet om de woningmarkt te stimuleren langer van kracht blijven. Het gaat dan om de verlaging van de overdrachtsbelasting en om de verhoging van kostengrens bij de hypotheekgarantie van €265.000 naar €350.000. De banken halen de teugels bij het verstrekken van hypotheken aan en dat komt volgens het rapport „op een uiterst ongelukkig moment”. De verkoopprijzen van bestaande woningen zijn sinds 2008 met ongeveer 8 procent teruggevallen. Op termijn kunnen ze met maximaal 6,9% afnemen, aldus het rapport. Bij ongewijzigd beleid zal de prijsdaling in 2014 al uitkomen op ongeveer 4% en in 2015 op meer dan 5%.

Unibail-Rodamco verdwijnt uit AEX-index
NYSE Euronext berichtte gisteren: "vastgoedfonds Unibail-Rodamco verdwijnt in maart 2012 waarschijnlijk uit de AEX-index van de Amsterdamse effectenbeurs." Het Frans-Nederlandse vastgoedbedrijf voldoet volgens Euronext niet meer aan de voorwaarden voor een notering in de hoofdindex. De activiteiten van het hoofdkantoor en de activa in Nederland zijn relatief klein geworden in verhouding tot de omvang van de onderneming, aldus het beursbedrijf. Dit betekent dat Unibail-Rodamco, als er in de tussentijds niets verandert, bij de volgende jaarlijkse herweging uit de AEX zal verdwijnen. Bij de recente kwartaalherziening van de indices traden geen wijzigingen op, zo meldde Euronext vrijdag.

Wij handhaven het sell-advies voor Unibail-Rodamco
Ondanks dat Unibail-Rodamco afgelopen week sterk herstelde, blijven wij negatief gestemd en handhaven het sell-advies. Ons eerste koersdoel is €124,50 en bij een doorbraak van dit niveau zou Unibail-Rodamco kunnen afglijden richting het dieptepunt van 2010 rond €120. U kunt uw ideeën, suggesties en tips aangeven in het commentaarveld onderaan deze column. Tevens kunt u mailen naar info@aandeelvandeweek.nl Met vriendelijk groet, www.aandeelvandeweek.nl DisclaimerHet Aandeel-van-de-Week-team heeft (nog) geen positie in Unibail-Rodamco. De auteurs leveren bijdragen op persoonlijke titel. De informatie op deze website is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Bron: ABM Financial News
 
 Doorsturen   Reageer   
  
 
 
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
Steve Jobs – zijn geniale presentatiemethoden
Informeren, boeien en amuseren – Steve Jobs heeft presentaties tot een kunstvorm verheven. De vroegere CNN-journalist Carmine Gallo heeft de technieken van het presentatiegenie geanalyseerd en de conclusies in een E-book gebundeld.
Download nu het whitepaper gratis op CitrixOnline!
Lees verder
reacties
Burn-out en schaamte: onlosmakelijk verbonden (1) 
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie (1) 
Als de dertiende maand niet meer motiveert. . .  (1) 
Hoe kunnen wij sneller besluiten nemen? (1) 
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor! (2) 
Headsetintegratie is topprioriteit voor callcenter managers (1) 
Nederlander gaat inefficiënt met tijd om (1) 
beurs
AEX index: 293.37 0.97 %
Stijgers Dalers
Postnl 2.8  8.5 %
Advanced met 6.78  8 %
Ten cate 20.13  4.5 %
Ballast neda 11.65  -5.7 %
Kardan 0.63  -4.6 %
Exact holdin 17.07  -1.3 %
Beursblik: Initieel Houden advies Facebook door ABN AMRO
ECB moet steunaankopen staatsleningen hervatten – OESO
Fitch verlaagt rating Japan
meer beurs
advertorial
Meer dan 100 gratis checklists voor ondernemers
Op de vernieuwde site van Brisk Magazine vindt u meer dan 100 handige checklists voor ondernemers. Van het oprichten van een BV, het uitvoeren van een marktonderzoek, tot elektronisch factureren. Van de checklist 'functioneringsgesprek' tot het tegengaan van een jetlag. En nog veel meer. Gratis. Meld u nu aan!
Lees verder
top10
Herken de elf roddeltypes in uw team
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie
Als de dertiende maand niet meer motiveert. . .
Jonge professional 'hopt' - ervaren professional creëert uitdaging zelf
Werkkostenregeling stuit op verzet
Nederlander gaat inefficiënt met tijd om
Managers zijn gek op social tools
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor!
Zeven tips om de sleur van een overbelasting te voorkomen
Helft organisaties heeft geen beleid voor samenwerken op afstand
meer top 10
boekennieuws
Denken als een generaal
Wilt u ook risico's nemen, knopen doorhakken en moeiteloos collega's en vrienden overtuigen? Kies dan voor de strategieën en tactieken van de generaal, toonbeeld van daadkracht en heldere communicatie.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures