19 augustus 2010 - De Europese Commissie is akkoord met een tweede lening van het Internationaal Monetair Fonds (IMF) aan Griekenland. Het gaat om een kapitaalinjectie van 9 miljard euro, waarbij ruim tweederde voor rekening van de eurolanden komt. De ministers van Financien van de betrokken landen moeten daarom nog wel hun medewerking verlenen. Slowakije ligt al geruime tijd dwars en zou mogelijk kunnen zorgen voor problemen, al houdt de commissie hier geen rekening mee.
Om voor de lening in aanmerking te komen, moest Griekenland aantonen dat het vorderingen maakt met het op orde krijgen van het begrotingstekort.
Door: Robert du Bois, ABM Financial News. Info@abmos.nl Amsterdam: +31(0)20-845 40 59 Groningen: +31(0)50-711 39 93
Agentschap NL hielp Amsterdance aan contacten op de Amerikaanse markt dankzij een marktscan die door de ambassade werd gemaakt. "Een prima stukje dienstverlening van de overheid". Lees hun verhaal op www.agentschapnl.nl/goedvoorbereid.
Vanaf 2020 is Generatie Z aan zet. Bent u er klaar voor? Of staat u straks schaakmat? Motiveren kunnen we Generatie Z niet, maar inspireren des te meer.