zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
beurs
 

Barclays bevestigd verkoop vermogensbeheerdertak

10 augustus 2010 - De Britse bank Barclays heeft vandaag bevestigd dat het zijn vermogensbeheerder Barclays Global Investment (BGI) in de verkoop   heeft gedaan. Dat heeft Barclays vandaag bevestigd. Barclay had eerder al haar effectendivisie iShares, onderdeel van BGI, verkocht voor 3 miljard pond aan durfkapitalist CVC Capital. Echter, Barclay heeft de optie om iShares tot 18 juni door te verkopen aan een hogere bieder. Als Barclays daadwerkelijk een hogere bieder vindt, zal het wel een premie moeten betalen aan CVC van 175 miljoen dollar. Bank of New York en Mellon hebben interesse getoond in BGI. Echter, de Amerikaanse vermogensbeheerder BlackRock zou de meeste kans maken om BGI over te nemen. Volgens de laatse geruchten zou BlackRock 8,7 miljard euro willen betalen voor BGI. BlackRock is met 1,1 biljoen euro aan bezittingen 's wereld grootste vermogensbeheerder.
Bron: ABM Financial News
 
 Doorsturen   Reageer   
  
 
 
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
Goed voorbereid de buitenlandse markt op
Agentschap NL hielp Amsterdance aan contacten op de Amerikaanse markt dankzij een marktscan die door de ambassade werd gemaakt. "Een prima stukje dienstverlening van de overheid". Lees hun verhaal op www.agentschapnl.nl/goedvoorbereid.
Lees verder
Meer dan 100 gratis checklists voor ondernemers. Op Brisk Magazine, internetmagazine voor ondernemers.
reacties
Steeds minder sollicitanten liegen over salaris (1) 
Marketeers kritisch over de toekomst van telemarketing (1) 
Werkgevers en werknemers kunnen elkaar online niet vinden (1) 
Checklist: Bring Your Own (1) 
Waarom to-do lijstjes niet werken (34) 
Hoe verbreek ik de starheid jegens veranderingen? (2) 
Vijf tips voor het gebruik van sociale media en e-mail (1) 
beurs
AEX index: 325.33 -0.20 %
Stijgers Dalers
Wavin 10.35  8.5 %
Wessanen kon 2.94  5 %
USG people 7.42  4.5 %
Qurius 0.17  -5.6 %
Heijmans 8.92  -3.6 %
KPN kon 7.99  -2.7 %
Beursblik: Nutreco boekt hogere omzet in 2011
Beursblik: ING boekt fors hogere nettowinst dankzij boekwinsten
Beursagenda donderdag 9 februari 2012
meer beurs
top10
Waarom to-do lijstjes niet werken
Vijf tips voor het gebruik van sociale media en e-mail
Dubbel burn-out
Vier aspecten van talentmanagement die u kunt leren van de sportwereld
Verbale aanwezigheid vergroot uw doeltreffendheid
Drie modetrends en drie kledingtips voor het voorjaar
Werkgevers en werknemers kunnen elkaar online niet vinden
Millennial verkiest persoonlijke ontwikkeling boven hoog salaris
Merkartikelen staan onder druk
Nederlander weer bereid om te verhuizen voor baan
meer top 10
boekennieuws
Generatie Z
Vanaf 2020 is Generatie Z aan zet. Bent u er klaar voor? Of staat u straks schaakmat? Motiveren kunnen we Generatie Z niet, maar inspireren des te meer.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures