zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
autonieuws
 

Prijskaartje voor vernieuwde Mazda6

 

15 maart 2010 - Mazda heeft een prijskaartje aan de gefacelifte Mazda6 gehangen. Althans alleen aan de benzinemotoriseringen die vanaf volgende maand in de showroom staan. Met de diesels die in juni het beschikbare gamma completeren wordt nog gerekend.

De prijslijst start met 120 pk sterke Mazda6 1.8 S die € 26.490,- kost. Als 1.8 TS staat deze 5-deurs in de boeken € 28.490,-. Meer kracht is er met de 2.0 liter die 155 pk levert en begint bij een vraagprijs van € 29.990,- (TS-uitvoering). Ten slotte aangaande de Hatchback en de reeds bekende prijzen daarvan is de 2.5 liter viercilinder benzine met 190 pk. Deze benzinetopper is uitsluitend te bestellen in de extra rijk uitgeruste en sportieve uitvoering GT-M en gaat niet eerder weg dan bij het achterlaten van € 36.490,-.

Mazda6 Sportbreak
Voor de voordeligste vernieuwde Mazda6 Sportbreak rekent de Nederlandse importeur € 26.990,- (1.8 S). Diezelfde motorisering in de luxueuzere TS vraagt 28.990,- van je portemonnee en in combinatie met de 2.0 liter benzine is er een verschuldigd bedrag van 30.490,- noodzakelijk (met automaat € 32.490,-). Voor een som van € 36.990,- worden je de sleutels van de Mazda6 Sportbreak 2.5 GT-M overhandigd.

Mazda6 Sedan
De Mazda6 Sedan is alleen te bestellen als S in combinatie met de 1.8 benzine (€ 25.990,-) of de 129 pk sterke 2.2 CiTD-diesel (n.n.b.). De Hatchback en de Sportbreak genieten daarnaast nog van de 2.2 CiTD met 163 of 180 pk. Maar zoals gezegd is Mazda nog in de weer met die (diesel)prijzen.


Kijk voor meer autonieuws en rij-impressies op www.autowereld.com

 
 Doorsturen   Reageer   
  
 
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
Goed voorbereid de buitenlandse markt op
Agentschap NL hielp Amsterdance aan contacten op de Amerikaanse markt dankzij een marktscan die door de ambassade werd gemaakt. "Een prima stukje dienstverlening van de overheid". Lees hun verhaal op www.agentschapnl.nl/goedvoorbereid.
Lees verder
reacties
Hoe situaties ongemerkt ons gedrag beďnvloeden (1) 
Raad van Commissarissen Ajax stapt vrijwel zeker op (1) 
Crisis werkt psychisch verzuim in de hand (1) 
Werken tot uw 70ste oplossing van de crisis? (6) 
Steeds minder sollicitanten liegen over salaris (1) 
Marketeers kritisch over de toekomst van telemarketing (1) 
Werkgevers en werknemers kunnen elkaar online niet vinden (1) 
beurs
AEX index: 320.09 -1.55 %
Stijgers Dalers
Tomtom 3.89  5.7 %
Xeikon 3.13  2.6 %
Nedap 21.8  1.9 %
ING groep 6.48  -5.7 %
SNS reaal 2.02  -5.6 %
Advanced met 9.35  -5.6 %
Direct resultaat Groothandelsgebouw daalt in 2011 vanwege exploitatiekosten
Damrak sluit lager op zorgen over Grieks default
Beursagenda maandag 13 februari 2011
meer beurs
top10
Waarom to-do lijstjes niet werken
Vijf tips voor het gebruik van sociale media en e-mail
Dubbel burn-out
Werkgevers en werknemers kunnen elkaar online niet vinden
Drie modetrends en drie kledingtips voor het voorjaar
Millennial verkiest persoonlijke ontwikkeling boven hoog salaris
Kwart werknemers blij met controle door leidinggevende
Steeds minder sollicitanten liegen over salaris
Innovatie cruciaal in huidige economie
Hoe situaties ongemerkt ons gedrag beďnvloeden
meer top 10
boekennieuws
Generatie Z
Vanaf 2020 is Generatie Z aan zet. Bent u er klaar voor? Of staat u straks schaakmat? Motiveren kunnen we Generatie Z niet, maar inspireren des te meer.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures