zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
autonieuws
 

Nieuwe Fiat Panda onder de 10 mille

 

31 oktober 2011 - Over enkele maanden valt de nieuwe Panda bij de dealers te bewonderen. Volgens Fiat maakt de derde generatie een sprong in kwaliteit, comfort, technologie en veiligheid, en daarmee valt ook de iets hogere vraagprijs te rechtvaardigen. Instappen kan vanaf ¬ 9.290,-.

De Fiat Panda behoeft geen introductie meer, zeker in ons land niet blijkt uit de statistieken. Van de in totaal 6,5 miljoen verkochte exemplaren wereldwijd zijn er sinds 1980 liefst 172.000 aan de Nederlandse man gebracht. En dat is best veel voor een kleine automarkt als de onze. Fiat staat te trappelen om dit aantal met de derde generatie Panda sterk uit te breiden.

Standaarduitrusting
Met twee moderne TwinAir-motoren en op termijn nog een aardgas- plus een 4x4-model, toegenomen buitenmaten en een praktisch, mooier afgewerkt interieur is de nieuwe Panda er helemaal klaar voor. Prijzen beginnen bij € 9.290,- voor de 65 pk sterke Pop-uitvoering met standaard aan boord antiwhiplash hoofdsteunen, gordijnairbags en een waarschuwingssysteem bij het niet dragen van veiligheidsgordels op alle zitplaatsen. In de loop van het komende jaar komt er een innovatief remsysteem beschikbaar, dat bij snelheden onder 30 km/h obstakels kan ontdekken en automatisch de auto afremt. Tot slot biedt Fiat voor de Panda een breed aanbod van personaliseringsmogelijkheden aan met onder meer tal van interieurkleurstellingen.

Overige prijzen
Rijden met de basismotorisering in de luxueuzere uitvoering Easy kan vanaf € 10.290,-. De meest rijke Lounge heeft een vanafprijs van € 10.990,-. Vervolgens is er dan nog de TwinAir-motor voorzien van een turbo; die levert 85 pk en is er vanaf € 11.290,- (meteen als Easy). De vooralsnog duurste Fiat Panda is kost € 11.990,- (Lounge met 85 pk).

De nieuwe Fiat Panda staat begin volgend jaar in de showroom. De later te volgen motoriseringen worden in de loop van 2012 vermarkt.

Kijk voor meer autonieuws en rij-impressies op www.autowereld.com

 
 Doorsturen   Reageer   
  
 
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
Steve Jobs – zijn geniale presentatiemethoden
Informeren, boeien en amuseren – Steve Jobs heeft presentaties tot een kunstvorm verheven. De vroegere CNN-journalist Carmine Gallo heeft de technieken van het presentatiegenie geanalyseerd en de conclusies in een E-book gebundeld.
Download nu het whitepaper gratis op CitrixOnline!
Lees verder
reacties
Hoe kunnen wij sneller besluiten nemen? (1) 
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor! (2) 
Headsetintegratie is topprioriteit voor callcenter managers (1) 
Nederlander gaat inefficiënt met tijd om (1) 
Werkkostenregeling stuit op verzet (1) 
Griekenland uit de euro – CDU- en FDP-parlementariërs (1) 
48 procent computergebruikers gebruikt illegale software (1) 
beurs
AEX index: 290.83 0.71 %
Stijgers Dalers
Advanced met 6.3  5.9 %
Doc data 10.3  4.9 %
Fugro 48.33  3.5 %
Antonov 0.01  -50 %
Kardan 0.66  -14.3 %
Xeikon 2.55  -4.5 %
Victor Muller reduceert stemrecht in Spyker
S&P ziet krimp in 2012 maar herstel in 2013
Spaanse economie blijft krimpen in tweede kwartaal
meer beurs
advertorial
Meer dan 100 gratis checklists voor ondernemers
Op de vernieuwde site van Brisk Magazine vindt u meer dan 100 handige checklists voor ondernemers. Van het oprichten van een BV, het uitvoeren van een marktonderzoek, tot elektronisch factureren. Van de checklist 'functioneringsgesprek' tot het tegengaan van een jetlag. En nog veel meer. Gratis. Meld u nu aan!
Lees verder
top10
Herken de elf roddeltypes in uw team
Als de dertiende maand niet meer motiveert. . .
Vijf teambuilding-tips uit de sportwereld
Jonge professional 'hopt' - ervaren professional creëert uitdaging zelf
Werkkostenregeling stuit op verzet
Managers zijn gek op social tools
Nederlander gaat inefficiënt met tijd om
Helft organisaties heeft geen beleid voor samenwerken op afstand
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor!
Geld belangrijkste obstakel bij carrièreswitch
meer top 10
boekennieuws
Denken als een generaal
Wilt u ook risico's nemen, knopen doorhakken en moeiteloos collega's en vrienden overtuigen? Kies dan voor de strategieën en tactieken van de generaal, toonbeeld van daadkracht en heldere communicatie.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures