"Ik ben unitmanager in de zorg en ik leid twee afdelingen: één voor ambulante zorg en één voor begeleid wonen. Ik probeer deze twee afdelingen als één team te laten samenwerken, maar ik krijg daarover kritiek, met name vanuit de ambulante medewerkers. Dit leidt tot ware 'klachtenuurtjes'. Ik merk dat ik me dat persoonlijk erg aantrek. Hoe kan ik hier beter mee omgaan en hoe zorg ik dat de twee afdelingen goed gaan samenwerken?"
Agentschap NL hielp Amsterdance aan contacten op de Amerikaanse markt dankzij een marktscan die door de ambassade werd gemaakt. "Een prima stukje dienstverlening van de overheid". Lees hun verhaal op www.agentschapnl.nl/goedvoorbereid.
Vanaf 2020 is Generatie Z aan zet. Bent u er klaar voor? Of staat u straks schaakmat? Motiveren kunnen we Generatie Z niet, maar inspireren des te meer.