Door de kredietcrisis zien veel bedrijven zich genoodzaakt te snijden in het personeelsbestand met veel ontslagen als gevolg. Toch kunt u ook op een andere manier besparen op de loonkosten. Bijvoorbeeld door eenzijdig de arbeidsvoorwaarden aan te passen. Of en wanneer dat mag, beschrijft Pascale van Boven.
Op de vernieuwde site van Brisk Magazine vindt u meer dan 100 handige checklists voor ondernemers. Van het oprichten van een BV, het uitvoeren van een marktonderzoek, tot elektronisch factureren. Van de checklist 'functioneringsgesprek' tot het tegengaan van een jetlag. En nog veel meer. Gratis. Meld u nu aan!
Vanaf 2020 is Generatie Z aan zet. Bent u er klaar voor? Of staat u straks schaakmat? Motiveren kunnen we Generatie Z niet, maar inspireren des te meer.